Життя коледжу

  1 Вересня – День знань

    Вітаємо    

зі святом 1 Вересня, з Днем знань

Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, кожну родину! А найголовніше цього дня, хочеться побажати усім миру в країні, адже немає нічого ціннішого, ніж зберегти життя та примножувати спокійне та мирне життя в державі.

 


  Гаражний ярмарок

Гаражний ярмарок - розпродаж, який відбувся 19 вересня на Соборній площі м. Черкас, під лозунгом: "Не будь байдужим. Підтримай армію. Україна єдина". Отримані кошти були передані громадській організації "​Блокпост".

  


 Посвята в студенти першоркурсників художнього відділення

Напередодні Дня Художника в Черкаському художньо-технічному коледжі відбулася посвята в студенти першоркурсників художнього відділення. Захід відбувся 9 жовтня. Ведучими були студенти - старшокурсники, які поділилися з новачками творчим досвідом та повідомили про своє творче кредо. Попереду новоспечених студентів чекав Квест на знання розташування творчих лабораторій та закладів культури міста. На завершення старшокурсники передали первачкам символи спеціальностей «Граніти науки. Кожна група отримала студентський квиток. Тепер сім’я ЧХТК поповнилась креативними творчими студентами. Якщо ти творчий і в тебе розумна голова – тобі дорога до ЧХТК! 


  Осінь в Україні

З 16.10.2014 до 17.10.2014 в ЧХТК відбувся конкурс композицій з під назвою «Осінь в Україні». 

Студенти коледжу радо взяли участь у цьому проекті. Отже, переможців обрали і серед груп механіко-технологічного відділення, і серед художньго. Роботи вразили патріотизмом, різноманітністю та креативністю. Одночасно відбулася виставка пленерних та залікових робіт групи МС-23/26. Це був тиждень осінньої краси, що приніс багато естетичного задоволення і студентам, і викладачам.

                        


  Захист етнографічної практики на відділенні ДМП та дизайн

Нещодавно відбувся захист етнографічної практики у групі МС-36. Подія пройшла нетипово, творчо, в аурі теплої родинної атмосфери. Викладач Жарко Ніна Іванівна змогла надихнути студентів на цікаві дослідження. Наприкінці студенти пригостили усіх смачнючими варениками. Студенти Черкаського художньо-технічного коледжу­ – творчі та патріотичні! 

  


  Хелловін та студенти коледжу

31 жовтня 2014 року в приміщенні Черкаського обласного художнього музею відбувся Хелловін. Студенти Черкаського художньо-технічного коледжу найактивніше брали участь у цьому святі. Були представлені креативні образи, серед яких патріотизм мав чільне місце. Було весело і лячно! 

  


  Міс коледжу 2014

6 листопада 2014 року в ЧХТК був проведений конкурс краси "Міс коледжу 2014".   В ньому взяли участь студентки І - ІІІ курсів. Серед яких були проведені різні конкурси, такі як: "Дефіле", "Презентація", "Господарочка", конкурс талантів - де були висвітлені не тільки професійні здібності, а й особисті таланти претенденток.

Міс коледжу 2014 стала студентка І курсу - Дідіченко Дарина.

Жюрі було важко визначити переможницю так як у Черкаському художньо-технічному коледжу всі дівчата красиві, чарівні.
Незабаром відбудеться конкурс "Містер коледжу" і його переможець складе пару нашій красуні.

  


  Трагедія в Маріуполі

  


  Соборності день живий, до злагоди, миру й єднання веди

В нашому навчальному закладі було проведено круглий стіл на тему: «Соборності день живий, до злагоди, миру й єднання веди».

Порядок денний круглого столу:

  1. «Україна – суверенна, демократична держава» (викладач фізичного виховання та захисту Вітчизни – Коваль О.Д.). Доповідач переконав присутніх у тому, що ставши на захист державних інтересів країни, формується готовність служити Батьківщині своєю працею.
  2.  «22 січня – День Соборності України» (викладач вищої математики – Панченко І.В.). Доповідачем проаналізовано сучасний період української історії, проілюстровано прагнення українського народу до єднання та збереження територіальної цілісності України.
  3. «Зміст та значення ідеї Соборності України в сучасній історичній науці» (викладач історії України, к.і.н. Берестовий А.І.). Доповідачем проаналізовано ретроспективу соборницької ідеї українських земель з часів Київської Русі до сьогодення. Проаналізовано циклічність історичних подій та явищ, проілюстровано відгомін подій 1919 р. із подіями новітньої історії України. Узагальнено зміст ідеї Соборності України, значення її вивчення на сучасному етапі розвитку державотворчих процесів.
  4. Літературні читання до дня Соборності України. Виступили викладач фізики Різник Л.А. («Не розчаровуйсь в Україні») та викладач української мови Будяк І.І. («До українців»).

  


  Вітаємо наших баскетболістів

 


Захист дипломних проектів

26-27 лютого відбувся захист дипломних проектів випускників за спеціальністю «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації».   Випускники показали ґрунтовні фахові знання, без яких неможливе створення повноцінної поліграфічної продукції та реалізація своїх можливостей у видавничій справі. Директор коледжу Серватинський М. М. звернув увагу на практичну частину дипломних проектів, деякі з них зайняли достойне місце в інтер’єрі закладу.

                              

Голова державної екзаменаційної комісії Т. І. Веретільник, завідувач кафедри механіки поліграфічних машин і технологій Черкаського державного технологічного університету відмітив глибокі знання студентів, підкріплені практикою, та запросив випускників коледжу для подальшого навчання в ЧДТУ за фахом.
Випускники-поліграфісти поділились своїми планами щодо реалізації набутих знань, умінь та навичок, отриманих у стінах рідного коледжу, на підприємствах поліграфічної галузі регіону та поза його межами.

  


Зимовий випуск 2015 р.

У січні та лютому 2015 року у Черкаському художньо-технічному коледжі відбулися випуски груп молодшого спеціаліста за спеціальностями «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» (групи МС-308, МС-48) та «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації» (група МС-47).

  

Дипломи та грамоти випускникам урочисто вручив директор коледжу Серватинський Микола Миколайович. Для кожного у нього знайшлося тепле слово та щира посмішка.
Дипломи з відзнакою отримали Алфімов Владислав, Брошенко Світлана. Бажаємо нашим випускникам реалізації ідей, професійного та творчого росту.

               


УКРАЇНА - моя сучасність та моє майбутнє.

У коледжі відбувся захід, присвячений річниці “Революції гідності”. В заході взяли участь студенти та викладачі. Виступи присутніх були присвячені Героям Небесної Сотні які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.

       


До Дня пам’яті Т. Г. Шевченка.

Славна Черкаська земля, батьківщина Великого Кобзаря підхопила ініціативу поетичного марафону, присвяченого Дню пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Тож і наш захід, який провели студенти групи МС-46 за спеціальністю «Декоративно-прикладне мистецтво» та викладачі Лабунська В. В., Жарко Н. І., став невеликим внеском у скарбницю поетичної пам’яті поета. Захід проходив під назвою «Він світильником був, що горів і світив». Наведені слова із Євангеліє від Іоанна в цей період звучать як ніколи актуально, адже вони припадають на поминальні дні Великого посту та збігаються з Шевченковими роковинами.

Оскільки метою заходу було розкриття релігійної основи творчості поета, студенти вміло провели паралель з подіями Майдану, війною на Сході України, запалили свічку пам’яті, вшанувавши полеглих героїв Небесної Сотні та воїнів хвилиною мовчання.

  


Зустріч з представниками Банківської академії.

17.03.2015 року в коледжі відбулась зустріч з представниками Банківської академії у форматі Global Money Week 2015. Формати заходу для студентів – інтерактивні навчальні заняття з фінансової грамотності у коледжі та за його межами.

  


Уроки патріотизму у творчості Тараса Шевченка та Василя Симоненка.

До вшанування пам’яті Т. Г. Шевченка та В. С. Симоненка в рамках тижня циклової комісії гуманітарних та суспільно-економічних дисциплін, викладачами Будяк І. І., Гулою О. С., Чепурною А. О. та Берестовим А. І. були проведені літературні читання «Уроки патріотизму у творчості Тараса Шевченка та Василя Симоненка». У програмі звучали уривки з творів Великого Кобзаря, поезія Василя Симоненка, пісні на слова їх віршів .

  


Змагання з шахів

    21 березня 2015 року на базі Черкаського художньо-технічного коледжу відбулися змагання з шахів за програмою XV Спартакіади Черкаської області серед навчальних закладів типу: коледжі, технікуми. Відкрили змагання начальник комітету з фізичного виховання та спорту Черкаського обласного відділення Саприкіна Антоніна Володимирівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЧХТК Шкап Тетяна Петрівна та головний суддя змагань Фінкель Володимир Борисович.

    Участь у змаганнях взяли сім збірних команд, серед яких і студенти нашого навчального закладу: Абинякін В’ячеслав та Бартош Наталія.

  


Вітаємо переможців!!! Звіт ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

     28 березня 2015 року на базі Черкаського політехнічного технікуму відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Черкаської області. В олімпіаді приймали участь 6 навчальних закладів з Черкаської області.

    Адміністрація коледжу вітає Милана Олега Васильовича, студента групи МС-22, спеціальність «Обслуговування програмних систем і комплексів», із почесним ІІ місцем, здобутим у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації.

     Висловлюємо подяку за підготовку студента до олімпіади викладачу спецдисциплін Обрізан Наталії Василівні, голові циклової комісії комп’ютерних дисциплін та поліграфії Захарчуну Дмитру Миколайовичу, а також завідувачу відділення комп’ютерних технологій Дубровному Юрію Михайловичу.

  


Змагання з волейболу

     28-29 березня 2015 року в спортивному залі Черкаського політехнічного технікуму відбулися змагання з волейболу в рамках ХV Спартакіади Черкаської області серед навчальних закладів типу: коледжі, технікуми.

Збірна команда юнаків посіла ІІ місце у наступному складі:

1. Шапоренко Дмитро
2. Борщенко Олександр
3. Бойко Євгеній
4. Затірка Євгеній
5. Дем’яненко Назар
6. Батечко Анатолій
7. Абанякін Вячеслав
8. Цибуля Олександр
  

    Адміністрація вітає викладачів кафедри фізичного виховання та наших студентів і бажає нових спортивних успіхів!

  


Коледж відкриває двері перед майбутніми студентами

     04 квітня 2015 року в Черкаському художньо-технічному коледжі відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів.
З вітальним словом виступив директор Серватинський М. М., акцентувавши увагу батьків і учнів на унікальності більшості спеціальностей, за якими ведеться підготовка студентів у коледжі.
   Про особливості навчання та перспективи обрання навчального закладу розповіли випускники коледжу. Найбільше зацікавили майбутніх абітурієнтів питання отримання ступеневої освіти, працевлаштування, умови навчання та проживання. Провідні спеціалісти та завідувачі відділень провели ознайомчу екскурсію аудиторіями, лабораторіями та майстернями навчального закладу, продемонстрували матеріально-технічну базу коледжу та провели разом зі студентами майстер-класи з різних спеціальностей.

  


Даруємо милосердя і створюємо красу

     Справжнє благодійництво – це бажання приносити користь іншим людям, не думаючи про винагороду.
    Саме під цим гаслом впродовж березня студенти ЧХТК спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» в рамках навчального процесу відвідали дитячий будинок «Теплий дім» та Черкаський геріатричний пансіонат Черкаської обласної ради. Вони виконували стрижки та зачіски дітям-сиротам і ветеранам війни та праці, чим неабияк порадували їх.
   Студенти отримали безцінний досвід роботи з дітьми та людьми похилого віку, мали змогу вдосконалити свою професійну майстерність, проявити свої найкращі людські якості, зокрема доброту, щирість, сердечність, людяність, небайдужість та безкорисність.

  


Національно-патріотичне виховання студентів коледжу

   В рамках проекту «Захисник Вітчизни» в Черкаському художньо-технічному коледж проведена відкрита виховна година викладачем всесвітньої історії Солошенко Н. М. на базі груп І – ІІ курсів групи МС-13/16, 25 з метою підвищення рівня національно-патріотичного виховання студентської молоді в дусі відданості українському народу, Батьківщині, її історії, ідеалам свободи і державності України, а також з метою вшанування подвигу воїнів АТО.
   На виховний захід були запрошені гості Черкаського полку українського козацтва Отаман, генерал-полковник Туз Олександр Вікторович, полковник Меагеррамов Валерій Фаікович, молодший сержант Резніченко Олександр Валерійович, молодший сержант Петренко Микола Володимирович, які поділилися своїм досвідом волонтерської роботи на Сході України та розповіли про бойові подвиги наших воїнів на Донеччині та Луганщині.
  У відповідь директор коледжу Серватинський Микола Миколайович вручив гостям подячні листи та налаштував студентів на сприйняття духовних цінностей українського патріота, здатного, в разі потреби, стати на захист цілісності власної держави.
  Зворушені студенти в знак подяки вручили на зібрані кошти подарунки для воїнів АТО, які волонтерська група Черкаського полку українського козацтва відправить на Схід України.

  


Вітаємо наших переможців!!!

     4-5 квітня 2015 року Комітетом з фізичного виховання та спорту Черкаського обласного відділення була проведена ХV Спартакіада області з баскетболу.
    Збірна команда юнаків Черкаського художньо-технічного коледжу виборола ІІ місце в такому складі: Сломчинського Вадима – гр. КР-102; Горячковського Ігоря – гр. МС-21; Зарудніцького Миколи – гр. МС-35; Мірошника Андрія – гр. МС-35; Москаленка Дмитра – гр. МС-35; Ланського Богдана – гр. МС-105; Тимченка Івана – гр. МС-49; Майсерика Андрія – гр. КР-105; Вівчара Ростислава – гр. МС-35; Хоменка Едуарда – гр. МС-24.

    Вітаємо наших спортсменів і бажаємо нових спортивних досягнень.


Благодійна акція

     07 квітня у Черкаському художньо-технічному коледжі відбувся розпродаж художніх робіт студентів.
    Метою заходу було зібрання коштів для воїнів АТО. Від адміністрації, педагогічного колективу та студентів отримані кошти були передані бійцю 95 аеромобільної бригади 2-го батальйону Сукачу Анатолію, що проходить реабілітацію в Обласній лікарні міста Черкас. Студенти поспілкувалися з Анатолієм, який поділився враженнями жахливих подій на Сході і відповів на всі запитання наших студентів.
    Також частину зібраної суми було передано для реабілітації бійцеві добровольчого батальйону «Айдар» 24 бригади, Даниленку Сергію, чоловіку нашої студенти ІVкурсу Даниленко Яни.

  


Вітаємо переможців!!!

   У квітні 2015 року студенти мистецьких спеціальностей вищих навчальних закладів та учні художніх шкіл м. Черкас, у тому числі й студенти Черкаського художньо-технічного коледжу, взяли участь у міському конкурсі «Я-ілюстратор», присвяченому 80-річчю від дня народження Василя Симоненка.
   У конкурсі було представлено 96 робіт, з них – роботи 17 студентів І–ІVкурсів відділення декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Черкаського художньо-технічного коледжу. Відповідно до умов конкурсу кращі 40 робіт стануть ілюстраціями до ювілейної збірки творів В. Симоненка. Роботи оцінювали відомі митці Черкас та викладачі вищих навчальних закладів.
   Гран-прі конкурсу виборола студентка четвертого курсу спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Смбатян Сусанна з ілюстрацією до вірша «Старість». Почесне друге місце зайняла студентка третього курсу спеціальності «Дизайн» Овчаренко Валерія з роботою «Жорна» до однойменної поезії.
   Переможці були нагороджені цінними призами і дипломами. Щиро вітаємо наших студентів, бажаємо натхнення в навчанні і нових творчих успіхів!

         


Україно, єднайся!

   30 квітня студенти Черкаського художньо-технічного коледжу у складі 120 осіб взяли участь у патріотичній акції «Пліч-о-пліч» на Соборній площі.
Активна і спортивна молодь коледжу виконала 25 віджимань, тим самим засвідчивши єдність і цілісність України (її 24 областей і Республіки Крим).
  Студенти висловили підтримку своїй країні і виявили міцну громадянську позицію. Дух патріотизму, єдності, міці українського народу об’єднав кращу студентську молодь. Акція подарувала незабуті враження і віру у щасливе майбутнє України.

        


Відзначення 70-ї річниці Великої Перемоги

   07 травня 2015 року у Черкаському художньо-технічному коледжі з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом відбувся урочистий концерт.
  З вітальним словом виступив директор Черкаського художньо-технічного коледжу Серватинський М. М., який відмітив, що з кожним днем усе далі від нас священна дата – День Великої Перемоги. 70 років ми відзначаємо це свято як символ єдності народу, який в ім’я життя і майбутнього власною кров’ю захищав кожний клаптик рідної землі.
  Святий обов’язок сучасних і прийдешніх поколінь – не забути, якою ціною здобуто Перемогу. Для нас, нині живущих, подвиг військового покоління – це абсолютний еталон служіння ідеалам свободи, справедливості та добра, і це не просто слова, а духовне твердження сучасної України. Директор закликав молодь виявляти шану й повагу до ветеранів, до тих, хто стоїть за єдність України на Сході, закликав до патріотизму.
   Проникливо звучали слова пісень про війну виконавців ВІА «Явір». Також не залишили байдужими глядачів тематичні виступи Народного ансамблю танцю «Оберіг».

       


Коледж відкриває двері перед майбутніми студентами!

   16 травня 2015 року Черкаський художньо-технічний коледж приймав гостей на Дні відкритих дверей.
  Зустріли абітурієнтів та їх батьків студенти, випускники, викладачі, адміністрація та директор коледжу Серватинський Микола Миколайович. Гостей ознайомили з унікальністю навчального закладу, акцентували увагу на спеціальностях, за якими ведеться підготовка.
  Абітурієнтів та їх батьків ознайомили з правилами прийому та особливостями цьогорічної вступної кампанії, гостям розповіли про умови навчання, проживання та дозвілля студентів. Студенти навчального закладу презентували спеціальності, розповіли про їх особливості, перспективи ступеневої освіти та працевлаштування. Провідні спеціалісти та завідувачі відділень провели ознайомчі екскурсії аудиторіями, лабораторіями та майстернями навчального закладу, продемонстрували матеріально-технічну базу коледжу та провели разом зі студентами майстер-класи, фахові бесіди та консультації.
   Випускники коледжу поділились з абітурієнтами своїм досвідом та теплими спогадами про навчання в Черкаському художньо-технічному коледжі.

   


Відзначення 19-ї річниці Конституції України

   В коледжі відзначали 19-у річницю Конституції України. Кураторами і класними керівниками проведені виховні години із студентською молоддю, присвячені 19-річниці Конституції України, спрямовані на формування у молоді правової культури, виховання громадської свідомості та поваги до Основного Закону України, також студентська молодь взяла участь у конкурсі плакатів та творчому конкурсі.

 


Випуск 2015 у ЧХТК

   27 червня у Палаці молоді відбулося урочисте свято привітання випускників Черкаського художньо–технічного коледжу 2015 року.
На урочистій частині заходу директор коледжу Серватинський Микола Миколайович привітав випускників та їх батьків із успішним завершенням навчання та отриманням омріяної професії.

   Для присутніх була організована концертно–розважальна програма за участю колективу «Оберіг» та талановитих співаків колежду. Також протягом свята директором коледжу Серватинським Миколою Миколайовичем було вручено почесні грамоти найкращим студентам за високі спортивні досягнення та сумлінне ставлення до навчання, а також подяки батькам, що виховали справжніх патріотів та громадян України . Свято пройшло у теплій родинній атмосфері.

 


Ви тут:Home Життя коледжу