Про коледж

ЧХТК Черкаський художньо-технічний коледж
Коледж раціональних ідей

Про коледж

Освіта – пріоритетний на сьогодні фактор розвитку соціально-економічного, духовного і політичного життя країни, яка дбає про своє майбутнє, котра дасть молоді змогу втілити в життя свій творчий потенціал, прогресивні ідеї, сформувати ключові компетенції, висунути цікаві гіпотези і як результат – поставити Україну на рейки інноваційного розвитку.

Неможливо діяти по старому і чекати на нові результати.

А. Ейнштейн

Черкаський художньо-технічний коледж і є таким навчальним закладом, одним з небагатьох, у якому поєднуються технічні і художні спеціальності, що робить його унікальним, який зможе втілити найпрестижніші мрії абітурієнта.

Літопис закладу розпочався з 1974 року як Професійно-технічного училища № 20, яке готувало кадри для потреб міста, області, регіону відповідно до соціального замовлення суспільства та сфери послуг.

У 2004 році наказом Міністерства освіти і науки України училищу надано статус коледжу та змінено назву на Черкаський художньо-технічний коледж (ЧХТК), директором якого призначили Серватинського Миколу Миколайовича, керівника нової генерації.

Черкаський художньо-технічний коледж – навчальний заклад державної форми власності.

Головне завдання коледжу – забезпечення високої якості освіти й виховання, що є запорукою майбутньої конкурентоспроможності на ринку праці та успішної людини.

За 40 років навчальний заклад пройшов шлях становлення й розвитку, ставши центром освіти в регіоні з багатьох унікальних спеціальностей.

ЧХТК здійснює підготовку студентів за І рівнем акредитації. Необхідність у молодших спеціалістах даної галузі знань підтверджена замовниками кадрів для потреб машинобудування, житлово-комунального господарства, легкої промисловості, деревообробної, будівництва, інформаційно-обчислювального обслуговування міста, області, регіону, України в цілому.

Структурними підрозділами коледжу є два відділення: механіко-технологічне та відділення декоративно- прикладного мистецтва і дизайну, які об’єднують підготовку дев’яти спеціальностей.

Навчальний заклад має свою окрему територію, 2 навчальні корпуси, у яких розміщені кабінети, лабораторії, майстерні. Два п’ятиповерхові гуртожитки повністю задовольняють потреби студентів.

У коледжі плідно працює монолітний колектив викладачів у складі 64 педагогів, які запроваджують новітні методики фахової майстерності, дарують студентам безцінні перлини знань, прищеплюють прагнення до творчої діяльності, професійної майстерності, вчать досягати статку і життєвого успіху, брати участь у проектній роботі, різноманітних конкурсах, фахових змаганнях, виставковій діяльності.

Виховну роботу в групах здійснюють близько 40 кураторів, кожен з яких координує роботу академічної групи відповідно до запитів та інтересів студентів. Розвивається і вдосконалюється студентське самоврядування, якому надаються максимальні права та ініціативи.

Наразі зміцнено матеріально-технічну базу коледжу комп’ютерами нового покоління, поновлено автопарк легковим та вантажним транспортом для навчальних цілей, повністю і якісно укомплектовані кімнати для проживання студентів у гуртожитку.

Студенти коледжу активно беруть участь у міських та обласних спортивних змаганнях. Щорічно спортивні команди та окремі спортсмени стають призерами цих змагань.

Керівництво коледжу постійно тримає в полі зору соціальну захищеність студентів, надає практичну допомогу тим, хто її найбільше потребує.

Під час вступної кампанії приймальна комісія закладу працює в режимі відкритості й прозорості.

Черкаський художньо-технічний коледж відкриває перед молоддю можливості і шляхи вибору спеціальностей згідно з її запитами та створює комфортні умови для здобуття якісної освіти ХХІ століття.

Ви тут:Home Про коледж