Звернення директора

Шановні відвідувачі сайту!

Директор коледжу

Ми щиро раді вашому візиту й сподіваємось, що інформація про наш коледж буде вам не тільки цікава, але й корисна та надасть істотну допомогу у визначенні ваших життєвих пріоритетів.
У кризові моменти життя суспільства особливо гостро постає питання якості освіти, духовності нації у широкому вимірі цього поняття.
Сьогодні особистість, її знання, інтелект, компетентність, духовність, патріотизм, інформаційна культура є найвищою цінністю суспільства, яке прагне зайняти чільне місце серед цивілізованих країн XXІ століття.
Я впевнений, що талановита молодь ніколи не втомиться шукати смисл життя, а, значить, і правильного вибору навчального закладу для себе.
Черкаський художньо-технічний коледж і є саме таким виразником суспільних інтересів молоді, роль якого наразі важко переоцінити.
За 40 років коледж пройшов складний шлях становлення й розвитку, ставши центром освіти в регіоні з унікальних спеціальностей. Навчати і навчатися сюди приходять за велінням серця, щоб розкрити свої природні здібності, набути досвіду і професійної майстерності, досягти статку і життєвого успіху. Ми надаємо студентам можливість свідомого вибору лінії життя, позиції, погляду на світ, які дозволяють йому проявити ініціативу, брати участь у проектній роботі, різноманітних конкурсах, фахових змаганнях, виставковій діяльності, тобто готуємо такого спеціаліста, який є творцем і проектувальником свого життя. Але треба пам’ятати слова великого Цицерона, що не досить оволодіти премудрістю, а потрібно ще й уміти користуватися нею.
Педагогічний колектив коледжу – це спеціалісти високого ґатунку, професіонали, які дотримуються гармонії в педагогічній праці, бо мають високу мету – підготовку успішної людини, новаторський дух та педагогічний хист у вихованні сучасної демократичної особистості, професіонала, патріота України, який усвідомлює свою належність до сучасної європейської цивілізації, підготовлений до життя і праці в ХХІ столітті.

Нині ми впевнено тримаємо надійний орієнтир на підготовку фахівців нової формації.
                                                

Черкаський художньо-технічний коледж по праву пишається своїми випускниками. На нашу думку, саме рівень підготовки, працевлаштування випускників на виробництві, а також їхній професіоналізм і є основними критеріями авторитетності й ефективності роботи вищого навчального закладу.
Я вітаю майбутніх абітурієнтів коледжу та відвідувачів нашого сайту й сподіваюся, що ви зробите правильний життєвий вибір.

Нехай енергія пошуку веде Вас до нового і незвіданого.

З найкращими побажаннями

Директор ЧХТК                 М. М. Серватинський

Ви тут:Home Explore Demo contents Typography Дир_Нав_Вих_Студ Звернення директора