З Міжнародним Днем студента!

  

     

    Вітаю весь студентський колектив Черкаського художньо-технічного коледжу зі святом!  Це свято зближує та об`єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Майбутнє належить молодим, сповненим життєвої енергії людям. Країні вже сьогодні потрібні ваші знання, таланти, ентузіазм та золоті руки.

  Шановні студенти, бажаю вам примноження енергії, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Щоб роки, проведені в коледжі, були незабутніми!

  Авангардом молодіжної спільноти є студентська рада. Дякую за активну життєву позицію справжнім лідерам:

  Кузнецовій А., група МС-29, Зіновській Т., група МС-26, Білаку Д., група МС-37, Касяненко О., група МБ-24, Федонюку В., група МС-42, Степовій Д., група МБ-23, Філоненко Л., група МС-36, Комишан А., група МБ-29, Калдаре К., група МС-37, Грибенку Д., група МС-42, Шаповал О., група МС-34, на чолі з головою студентської ради Корнієнком Б. група МС-49, який є взірцем відповідальності та вихованості.

  З нагоди святкування Міжнародного дня студента також хочеться відмітити обдарованих вокалістів та спортсменів , що неодноразово брали участь у всіх культурно-масових, спортивних заходах, флешмобах, які проводились у коледжі і за його межами. Зокрема, в урочистій лінійці до Дня знань, концерті присвяченому Дню працівника освіти, спортивно-пісенному святі «Козацькі забави», культурно-виховному заході присвяченому Дню художника, у міському мистецькому фестивалі талановитої молоді «Цвіт нації»,  а саме: Санжарівській М., Зіновській Т., Дроботюк Є., Федосенко М., Федосенко А., Турковій А., Битяку О., Релізовій Є., Данько З., Безденежній Д., Гаращук Е. та Лозовій Е., Очкуровій К., Редьці Б., Усенко А.-М., Корнієнку Б., Гаращук Е., Ткач А.

  Творчим, активним, талановитим студентам бажаю подальших успіхів і досягнень. Зичу міцного здоров`я, везіння, творчих здобутків та здійснення життєвих планів!

  Вітаю зі святом і студентів механіко-технологічного відділення, зокрема спеціальності «Автомобільний транспорт», наголошую на важливості вашої спеціальності, яка на сьогоднішній день є затребуваною в Черкасах та області. Саме на вас чекають підприємства («Аптів» та «Черкаський автобус»), саме вам розвивати галузь.
  Студенти комп’ютерних дисциплін Федонюк В., Джигіль К., Єфіменко О. Харитонов Н., Утєнков В., Єрмакова Ю., Тригуб Д.  з метою підвищення своїх професійних навичок відвідують семінари (MA Open Day), курси (GeekHub) менторські програми від бізнесу (Mentorplace 1.1), допомагають в обслуговуванні програмних систем коледжу. Їх професійний рівень в ІТ-технологіях формується саме в нашому закладі.

  Хотілось би відмітити студентів спеціальності «Видавництво та поліграфія», вміння і навички яких є візитівкою коледжу. Саме завдяки вашій старанній праці під час практичного навчання створюються рекламні буклети, флаєри за якими оточуючі дізнаються про наш заклад. Студентка групи МС-37 Черненко М. стала учасницею розробки проєкту «Нова Українська школа».

  Вітаю талановитих, креативних, творчих студентів відділення архітектури та мистецтва! Від початку навчального року ви брали участь у мистецьких акціях, виставках, олімпіадах. Отже, відзначаємо найкращих!

  Студенти груп МБ-26, МБ-29 відкрили творчий сезон у 2021-2022 навчальному році виставкою літніх робіт. Атмосферністю та майстерністю вирізняються роботи Шаповал А., Цьопи К., Сухенко Б.

  Бажаю майбутнім художникам наполегливості та подальших творчих здобутків!

  Мистецька акція «Осінні метаморфози» запам`яталась як свято осені та краси. Вона об`єднала весь коледж, а конкурси створили піднесений настрій.
Переможцями стали:
   Номінація «Кращий арт-об`єкт»
І місце – група МБ-29
ІІ місце – група МС-36/39

  Номінація «Краща жива скульптура»
І місце – група МБ-26
ІІ місце – група МС-33

  Номінація «Вибір глядацьких симпатій»
І місце – група МС-46/49
ІІ місце – група МС-48/308
ІІІ місце – група МБ-23

   Першокурсників вітаю із творчим дебютом, ваші перемоги ще попереду!

  ІІІ місце у Всеукраїнському пленері «Тараса пензлі оживають» виборола студентка групи МС-36/39 Цвєчковська І. Інесса уже має перші професійні здобутки її робота увійшла до категорії «Золота палітра» на міжнародному конкурсі «Bitola 2021», який проводила Республіка Македонія навесні 2021 року.

  Зичу юній мисткині натхнення та подальших здобутків!

  Несподівано оригінальною стала виставка «Паралельний світ». Студентам було надано можливість представити глядачам роботи, які вони роблять  по за навчальною програмою. Виставка показала, що комп`ютерна графіка для авторів робіт - це не просто захоплення, але й спосіб самовираження.
Вітаю найактивніших: Козлова І., Шумахера К. (група МС-46), Войченка Д. (група МС-43). Сподіваюсь, що згодом світ побачить комп`ютерні ігри у вашій розробці.

  Окрему подяку висловлюю студентам груп МБ-16, МС-26: Шаповал А., Федосенко А., Федосенко М., Зіновській Т., Цьопі К., Ерастову В., яких екскурсія до Києва надихнула на створення коміксів. Ви – надзвичайні!

   Завзятість та прагнення досконалості невід`ємна риса професіонала. Саме ці якості проявили студенти групи МС-33 при створенні фотозони на «Halloween». Залишайтесь і надалі такими ж згуртованими, творчими та креативними!

   Висловлюю захоплення акторами літературного театру під керівництвом Жарко Н.І. та виставою, присвяченою Дню художника! Бажаю натхнення та Божої ласки!

   Рисунок – базова фахова дисципліна, яка охоплює усі спеціальності відділення архітектури та мистецтва. На олімпіаду з рисунку було відібрано по 2 представники від кожної групи.
Переможцями стали:

Безденежна Д.
І курс, спеціальність «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».
Сухенко Б.
ІІ курс, спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, реставрація».
Волончук К.
ІІ курс, спеціальність «Архітектура та містобудування».
Марусенко М.
ІІ курс, спеціальність «Дизайн».
Тарасенко Є.
ІІІ курс, спеціальність «Перукарське мистецтво та декоративна косметика».
Валова А.
ІІІ курс, спеціальність «Архітектура та містобудування».
Козлов І.
IV курс, спеціальність «Образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, реставрація».
Новохацька А.
IV курс, спеціальність «Дизайн».

З Днем студента!
Вірю у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України!

 

Директор                                                          М. М. Серватинський

Ви тут:Home News and Events З Міжнародним Днем студента!