Звернення директора

  

Шановні колеги та студенти!

    Черкаський художньо-технічний коледж у 2021-2022 році один з найперших серед черкаських закладів освіти має  понад 87,4% вакцинованих співробітників, що дає змогу навчальному закладу працювати за очною формою навчання.

    Для отримання високого рівня знань, щоб бути успішним у своїй професії потрібно навчатися безпосередньо спілкуючись з викладачами.
  Ви, дорогі студенти, складаєте найбільшу частку нашої великої родини ЧХТК, серед яких вакцинувались лише 17,4 %. Тоді як порогом для колективного імунітету потрібно 80% вакцинованих.

    Я звертаюсь особисто до кожного працівника закладу і кожного студента. Сьогодні у деяких країнах вакцинація стає обов`язковою для реалізації своїх прав, але і відмова від вакцинації є правом громадянина. Ми всі втомились від обмежень, та на сьогоднішній день щоб жити та навчатись як і раніше нам потрібно вакцинуватись задля колективного імунітету. У цей час потрібно подумати не тільки про себе але й про родину, друзів, старших колег та одногрупників, які можуть захворіти на COVID-19. Потрібно подумати, які знання ви отримаєте, якщо навчальний процес буде проходити без вашої участі  у разі хвороби.

    Я дякую кожному працівнику закладу і студенту, хто свідомо обрав шлях вакцинації, хто прагне зберегти себе та оточуючих від ризику захворіти. Тож закликаю не зволікати з вакцинацією студентів та співробітників.

    Бажаю всім міцного здоров`я та завершити навчальний 2021-2022 рік з високим рівнем отриманих знань, навчаючись поруч із викладацьким колективом.
 

З повагою, директор ЧХТК                                                   М.М. Серватинський 

Ви тут:Home News and Events Звернення директора