Святкування Дня художника

 

Відзначаємо День художника

    У Черкаському художньо-технічному коледжі стало доброю традицією напередодні професійного мистецького свята влаштовувати виставки робіт студентів та викладачів.
    Цьогоріч до уваги глядачів були представлені етюди та замальовки, виконані під час навчальних практик студентами груп МБ-26, МС-36/39. Виставка дарує естетичну насолоду та позитивні емоції, а роботи Шаповал А., Цьопи К., Цвечковської І. вирізняються професійністю виконання, художньою довершеністю.
    Викладачі також презентували свою творчість, представивши роботи у різноманітних жанрах – від класичного живопису до колажу та шаржу. Виставку відвідав директор коледжу М.М. Серватинський. Він привітав авторів робіт зі святом та побажав подальших творчих досягнень. Студентська молодь із щирою зацікавленістю ознайомилась із роботами Хабарової І.М., Селіверстової В.В.,Дихно Д.Г., Бондар І.С., Дружиніної М.І., Веретільник А.В.

    Вагомою подією напередодні свята стала поїздка студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» до Києва на виставку Hand Made Expo, яка проходила у Міжнародному виставковому Центрі. Експозиція ляльок, предметів вжитку в етно-стилі, арт-кераміки, майстер-класи з ошибани, монотипії вразили своєю красою та різноманітністю.
    Відвідини Пінчук Арт Центру дали поштовх для пошуку власної художньої мови, відкрили світ сучасного мистецтва (Читайте більше Поїздка до Києва).

  З надзвичайно творчим підходом та креативністю підійшла до відзначення Дня художника керівник літературно-театральної студії Жарко Н.І. У композиції «Осінь… Натхнення… Творчі долі…» акторські таланти проявили студенти Козлов І., Броварська В., Шаповал А.
    Вистава створила піднесений святковий настрій та бажання наполегливо торувати шлях до вершин обраної спеціальності.

З Днем художника!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ви тут:Home News and Events Святкування Дня художника