День визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників

  

  Широкий та могутній Дніпро, оспіваний Шевченком і Гоголем, став символом слави визволення. Б’ючись в одному бойовому строю з синами інших народів, потомки запорожців, спадкоємці Богдана Хмельницького здійснили безприкладний подвиг, розгромили ворога.

  Дорогою ціною оплачене звільнення Черкас – сотні його визволителів сплять вічним сном під гранітними плитами меморіалу – Пагорба Слави, спорудженому на височині над Дніпром. На його плитах навічно викарбувані славні імена звитяжців, які відзначилися в боях за визволення міста.

 Ця подія не оминула молодь Черкаського художньо-технічного коледжу.  З нагоди 77-річниці визволення міста Черкас від нацистських окупантів, був проведений зі студентською молоддю виховний захід на якому згадували 14 грудня 1943 року, як символ доблесті та героїзму, стійкості і самовідданості старшого покоління.

 Цього дня, 77 років тому, війська Другого Українського фронту вигнали фашистів з міста Черкаси.

 Наш святий обов’язок – вічно памятати про тих, хто поліг в листопаді-грудні 43-го року в жорстких боях за наше місто.

 Цінуймо й любімо тих воїнів-визволителів нашого рідного міста, хто живе поруч з нами, і для кого цей день 77-ї річниці визволення Черкас від фашистських загарбників має особливе значення. Шануймо і оберігаймо від життєвих негараздів всіх ветеранів Другої Світової війни, які перемогли фашистських завойовників і вибороли мирне життя для наступних поколінь.

 

З повагою

директор ЧХТК                                                          М.М. Серватинський

 

  

Ви тут:Home News and Events День визволення Черкас від німецько-фашистських загарбників