День відкритих дверей у ЧХТК

  В Черкаському художньо-технічному коледжі 1 грудня 2018 року пройшов День відкритих дверей. Абітурієнти та їх батьки завітали до коледжу, щоб ознайомитися з навчальним закладом та з перших вуст дізнатися про вступ, навчання і студентське життя.
  Гості ознайомилися з виставками робіт студентів, прослухали інформацію про спеціальності коледжу та отримали друкований матеріал щодо вступу та успішного навчання. В актовій залі перед майбутніми абітурієнтами та їх батьками з вітальним словом виступив директор коледжу Серватинський М.М. Він ознайомив присутніх з особливостями підготовки молодших спеціалістів, надав інформацію про коледж, розповів про можливості та переваги навчання в нашому закладі, про перспективи подальшого здобуття освіти у провідних вишах України. Микола Миколайович наголосив, що саме якісна освіта є надійним і гарантованим вкладом в майбутнє молодої людини.
  Відповідальний секретар приймальної комісії ознайомила присутніх з умовами вступу до коледжу та особливостями вступної компанії 2019 року, а також запросила на навчання та підготовчі курси.
  Перед присутніми виступили студенти з презентаціями спеціальностей, за якими вони навчаються. Гості мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами в кабінетах та лабораторіях, ознайомитись з матеріально-технічною базою коледжу, відвідати сучасні майстер-класи професійної майстерності, переглянути цікаву концертну програму.

Ви тут:Home News and Events День відкритих дверей у ЧХТК