Участь у конференції

  Викладачі Черкаського художньо-технічного коледжу спеціальності "Архітектура та містобудування" Мосієвський Владислав Йосипович та Панюшкін Владислав Володимирович 22.11.2018 відвідали Х Всеукраїнську наукову конференцію "Сучасна архітектурна освіта. Містобудування: естетика хаосу та порядку", яка проходила в стінах Київського національного університету будівництва та архітектури.
        Учасники конференції відмічали сучасний стан навчання студентів-архітекторів та вказували способи підвищення кваліфікаційного рівня. Професори Краківської політехніки (Dominika Kusnierz-Krupa, Justyna Kobylarczyk, Krystyna Paprzyca) з республіки Польща – поділились своїм досвідом надання якісної освіти. Ладан Тетяна Миколаївна, кандидат архітектури, доцент КНУБА, в своїй доповіді "Тенденції розвитку містобудівної композиції дніпровських схилів м. Києва біля палацу дітей та юнацтва" використовувала роботу випускниці Черкаського художньо-технічного коледжу Гарячевої Марії.
        Студенти Шевченко Тетяна Олександрівна, Смаглій Анна Анатоліївна разом з викладачами поспілкувались з випускниками Черкаського художньо-технічного коледжу, які продовжують навчання в університеті на різних курсах: Гарячева Марія (ІVкурс), Стеценко Віталій (ІІІ курс), Хабло Віталій (ІІ курс). Випускники розповіли майбутнім абітурієнтам про особливості вступних випробувань, навчання та проживання в гуртожитку.
        Викладачі поспілкувалися з деканом архітектурного факультету Кащенком Олександром Володимировичем і домовилися про подальшу співпрацю.

Ви тут: Home News and Events Участь у конференції