Новини

256-й день року - День програміста

    

Вітаємо наших студентів і викладачів з Днем програміста!

      День програміста — неофіційне свято програмістів, що відзначається на 256-й день року. Число 256 (два у восьмому ступені) обрано тому, що це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта. У високосні роки це свято припадає на 12 вересня, у невисокосні — на 13 вересня.
Програміст — звучить не просто гордо, а прибутково та престижно. Сьогодні вони можуть творити таке, що ще кілька десятиліть тому людство не могло собі навіть уявити.

     Усе, з чим ми стикаємося за комп’ютером — результат роботи програмістів. Крім того, практично кожен електронний пристрій — від пульта дистанційного керування до складних промислових верстатів з програмним керуванням — проходить через руки цих фахівців.

    Програмування поєднує в собі елементи мистецтва, науки, математики та інженерії. А для людей необізнаних — ще й трохи магії. Як інакше пояснити те, що набори символів перетворюються в зображення, ігри, сайти та усілякі програми.

    В День програміста адміністрація коледжу, хоче побажати щоб у ваших програмах було поменше помилок, щоб навчання було вам у радість і непростий шлях програміста дозволив реалізувати всі плани.

Удачі, успіху, здоров'я, достатку.