Музи не мовчать

    

 

          Музи не мовчать

      24 лютого сотні українців залишили справи, якими займались, і пішли добровольцями на війну. Серед таких відчайдух - Ярослав Байда, представник першого випуску дизайнерів Черкаського художньо-технічного коледжу, а нині - викладач Богуславського гуманітарного фахового коледжу ім. Нечуя-Левицького. До війни Ярослав 15 років працював викладачем, навчався в аспірантурі, а 25 лютого не вагаючись пішов добровольцем до лав ЗСУ. Добровольці - це приклад небайдужості до долі України, взірець патріотизму.

      Українські військові щоденно доводять, що вони - воїни світла: відважні, кмітливі, талановиті. Наші музи не мовчать. Ярослав натхненно працює над серією графічних портретів своїх побратимів, використовуючи будь-яку вільну від ратних справ хвилину. Ці роботи - правдива картина військових буднів, щира розповідь художника про людей, які виборюють свободу Батьківщини. Очі героїв дивляться в душу. У них - звитяга, глибина і доброта.

      Ми обов`язково переможемо, подолаємо російську хижу навалу і бійці повернуться до родин, до мирних справ.

      Ярослав побачиться зі своїми студентами, знову буде викладати рисунок, живопис, кольорознавство. І обов`язково влаштує велику персональну виставку.

Слава Україні!
Героям слава!

 

Ви тут:Home News and Events Музи не мовчать