Скриня – мудрості та долі берегиня

  

  Студенти ІІІ курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» на чолі із викладачем спеціальних дисциплін Анною Веретільник 20 жовтня відвідали Черкаський обласний краєзнавчий музей. Саме у стінах музею зберігається історія нашого краю, знання якої допомагає сучасній молоді ідентифікувати себе частиною українства.
 До уваги студентів було запропоновано лекцію про традиції декоративного розпису дерев`яних предметів вжитку. Особливу увагу було зосереджено на скринях Середньої Наддніпрянщини. Відкриваючи для себе сюжети та семантику розписів, традиції та обряди, пов`язані із скринею, студенти порівняли їх із іншими видами народного декоративного розпису. Цікаво було дізнатись про види скринь, їх класифікацію, технології виготовлення, конструкції та форми, складові частини декору, усвідомити значення скрині у побуті українського селянства.
 Відвідини музею справили незабутнє враження та спонукали до подальших досліджень таємниць, які зберігає скриня української культури.

 

 

 

 

Ви тут:Home News and Events Скриня – мудрості та долі берегиня