Звернення медичного працівника коледжу

  

   Коронавірусна інфекція - це дуже серйозна, важка, непердбачувана хвороба. Упродовж останніх тижнів, на жаль, захворюванність лише зростає.

  COVID-19 - вірус, який швидко прогресує. Лікарі не можуть спрогнозувати, що буде з  хворим навіть через годину, оскільки перебіг хвороби своєрідний, неочікуваний.

    На мою думку, у наш час вакцинація - це неохідність для того, щоб кожна людина убезпечила себе та своїх рідних від хвороби.

   Вакцина готує ваш організм до боротьби з інфекцією, вірусом або хворобою. Вакцини містять неактивні або ослаблені фрагменти патогену, які спричиняють або імітують хворобу. Це спонукає імунну систему розпізнавати інфекцію і виробляти антитіла для боротьби з нею. У більшості людей цей процес відбувається непомітно, але іноді можливі побічні ефекти, як от: біль у місці щеплення або тимчасова лихоманка. Згодом у вас формується імунітет до цієї хвороби. На відміну від більшості ліків, які лікують хворобу, вакцини - запобігають їй.

   Водночас вакцина зменшує до мінімуму ймовірність летальності та перебіг хвороби у рази легший.

   Є багато противників вакцинації, але мені здається, що це люди, які не перенесли особисто цю хворобу, або ті, в кого не хворіли рідні чи близькі.

  Бережіть себе та своїх близьких. Будьте здоровими!