«Їхнє мовчання – це гучний крик»

  

  «Їхнє мовчання – це гучний крик», – саме таку назву отримала екологічно-мистецька акція, що відбулась у Черкаському художньо-технічному коледжі 25 травня. До уваги глядачів було запропоновано виставку, присвячену червонокнижній фауні Черкащини.
  Свої творчі здобутки представили як студенти коледжу, так і учні шкіл Черкаського району. Усі роботи виконані у техніці «асамбляж», яка дозволяє створювати картину з відходів.
  Виставка мала не тільки художній, але й пізнавальний характер: кожна робота супроводжувалась докладною інформацією про вигляд, спосіб життя та інші особливості представника вимираючої фауни Черкащини.
  У парковій зоні коледжу було організовано пленер, показ моделей на еко-тематику та виставку студентських робіт різних років.
  На урочистому відкритті заходу виступив директор Микола Серватинський. Він висловив щиру подяку викладачам та студентам за творчий підхід до актуальної та важливої теми, подякував представникам шкіл, які відгукнулись на ініціативу коледжу та взяли участь у акції.

  

   

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Ви тут:Home News and Events «Їхнє мовчання – це гучний крик»