Вітаємо студентів із успішним захистом дипломних проектів!

 

22 та 23 червня 2020  року в Черкаському художньо-технічному фаховому коледжі на механіко-технологічному відділенні відбувся захист дипломних проектів студентами 4 курсу за спеціальністю 193«Геодезія та землеустрій» та 122 «Комп’ютерні науки».

Директор коледжу Серватинський Микола Миколайович звернув увагу на фахове володіння спеціальною термінологією при виступах студентів, відмітив ґрунтовні знання студентів у сфері новітніх інформаційних технологій, підкріплені практикою, побажав випускникам реалізуватися в обраній професії та нести почесне звання випускника ЧХТФК.

Випускники-програмісти поділились своїми планами щодо реалізації набутих знань, умінь та навичок, отриманих у стінах рідного коледжу. При підготовці дипломних проектів професійно спрацювали керівники проектів Мадюдя В.В. та Скуба М.С..

Голова екзаменаційної комісії, начальник технічного відділу ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Гордієнко С.О. відзначив високий рівень підготовки студентів та роботу керівника відділення Дубровного Ю.М.  

Роботи, що були представлені студентами - землевпорядниками, присвячені актуальним питанням раціонального використання та охорони земель, визначення вартості земельних масивів та розробці проектної землевпорядної документації. Дві роботи «з відзнакою».

Бажаємо щасливої та світлої дороги нашим дорогим випускникам!

 

 

    

Ви тут:Home News and Events Вітаємо студентів із успішним захистом дипломних проектів!