Від екскурсії – до конференції

 

 «Актуальні тенденції сучасного інтер’єрного дизайну» – такою була тема конференції, де студенти груп МС-23, МС-33 спеціальності «Дизайн» презентували свої враження від виставки KIFF-2020, яка нещодавно була у м. Києві.

 Поїздка до столиці відбулася 26 лютого. У Міжнародному виставковому центрі представили новітні тенденції у дизайні меблів, сантехнічного обладнання, текстильних виробів, різноманітних світильників, фурнітури, презентували проекти інтер’єрів; до уваги відвідувачів пропонували експрес-лекції.

  Виставка знайомила глядача з товарами національних та зарубіжних виробників. Організатори дали можливість показати свої досягнення не тільки відомим фірмам та дизайн-студіям, але і тим, хто тільки розпочинає свій шлях. Саме про це і йшлося у студентських презентаціях. Під час конференції панувала атмосфера фахового спілкування. Доповідачі ділилися враженнями та фотоматеріалами з виставки та Київського національного університету технологій і дизайну, який вони також відвідали. Проведення конференції за результатом екскурсії стає традицією, яка гуртує, мотивує, надихає на творчість. 

 

    

Ви тут:Home News and Events Від екскурсії – до конференції