Веселий Колодій

 

 Гучно і весело, яскраво одягненими в українське вбрання, з конкурсами і змаганнями, піснями і прислів’ями, зустрічали Масницю студенти Черкаського художньо-технічного коледжу III курсу групи МС-33 спеціальності «Дизайн».

 Свято відбулося з дотриманням кращих народних традицій: сюди завітала і сама весела Масляна, і у вікні стояло симпатичне опудало з млинцем на голові, що закликало весняне сонце. Господиня дійства пригощала всіх присутніх смачними, від душі випеченими жайворонками, на долю, щастя і добро.

 Також ведучі цікаво розповіли про традиції наших предків, акцентували, що альтернативою російській Масляній є наш український Колодій. Кульмінацією свята стало смакування варениками та рум’яними млинцями.

  Сповнені приємних вражень, студенти не поспішали додому і сфотографувалися на пам'ять. Та не менш цікава програма чекала студентів гуртожитків коледжу. Вихователі подбали про атмосферу родинного затишку та веселого відпочинку:народні забави, конкурси, змагання, частування варениками та млинцями. На завершення запальна дискотека стала закінченням смачної Масляної та веселого Коло дія!

  Плекаймо народні традиції і любімо Україну!

 

 

    

Ви тут:Home News and Events Веселий Колодій