День відкритих дверей у коледжі

  У Черкаському художньо-технічному коледжі 6 квітня 2019 року відбувся День відкритих дверей. Абітурієнти з батьками завітали до коледжу, ознайомилися з навчальним закладом та дізналися про вступ, навчання та студентське життя.
  Гості оглянули виставки студентських робіт, отримали інформацію про спеціальності коледжу та друкований матеріал щодо вступу. Абітурієнти та їхні батьки були ознайомлені з особливостями підготовки молодших спеціалістів, можливостями та перевагами навчання в закладі, перспективами подальшого здобуття освіти у провідних вишах України.
  Відповідальний секретар приймальної комісії розповіла присутнім про умови вступу до коледжу та особливості вступної кампанії 2019 року, а також запросила на навчання та підготовчі курси.
  Перед присутніми виступили студенти з презентаціями спеціальностей, за якими відбувається підготовка в коледжі. Гості поспілкувалися з викладачами і студентами в кабінетах та лабораторіях, ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу, відвідали сучасні майстер-класи професійної майстерності, переглянули цікаву концертну програму.

Ви тут: Home News and Events День відкритих дверей у коледжі