Шлях до удосконалення

  Викладачі ЧХТК Бондар І.С., Жарко Н.І., Дружиніна М.І. 22 листопада 2018 року взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Художні практики початку ХХІ століття: новації, тенденції, перспективи». Захід проходив у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.
Форум зібрав науковців, професорів та викладачів вищих навчальних закладів України, аспірантів та студентів дизайнерів. На конференції було порушено актуальні питання про роль мистецької освіти у націєтворчих процесах, традиції, новації у декоративно-прикладному мистецтві, його зв'язок із дизайном та перспективи розвитку. Про це йшлося у виступах Філінчука Г.Г. – доктора педагогічних наук, дійсного члена (академіка) НАПН України та Прядки В.М. - народного художника України, лауреата Державної премії імені Т.Г. Шевченка.
Щирою, дружньою атмосферою партнерства була відзначена робота у секціях, де викладачі академії та коледжу ділилися власним творчим досвідом, методичними розробками. Завідувач відділення архітектури та мистецтва ЧХТК Бондар І.С. розповіла про становлення коледжу, його непересічну роль у апробації ступеневої наскрізної освіти, співпрацю закладу із Національною спілкою майстрів народного мистецтва України та провідними профільними ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які готують фахівців галузі знань «Культура і мистецтво».
Участь викладачів коледжу у науковому форумі створює умови для співпраці, стимулює до розвитку та якісного зростання в умовах оновленої України.

Ви тут: Home News and Events Шлях до удосконалення