Черкаський художньо-технічний коледж

Пам’ятаємо – Перемагаємо!

З метою вшанування подвигу переможців нацизму та пам’яті загиблих у Другій світовій війні, на Урочистій частині у стінах Черкаського художньо-технічного коледжу з вітальним словом до викладачів, працівників та студентів звернувся директор коледжу Серватинський Микола Миколайович, в якому наголосив про те, що свята пам’ять про цю війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, і водночас – вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. 

  Схиляємо голови перед визволителями. Нехай мир і злагода живуть у наших душах і серцях, а світле травневе свято та наші щирі побажання додадуть нових сил, натхнення для здійснення майбутніх сподівань.
  На завершення свого виступу, Микола Миколайович закликав всіх присутніх взяти участь у міських заходах:
- 8 травня відвідати фільм «Воїни духу», показ якого відбудеться у Долині Троянд м. Черкаси о 20:45 год.;
- 9 травня в урочистому мітингу та святковій ході до Пагорба Слави з нагоди відзначення 73 річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 В той же день (08.05.2018 р.) у навчальному закладі була відкрита виставка, приурочена вшануванню пам’яті ветеранів 7-ої гвардійської повітряно-десантної дивізії, що визволяли місто Черкаси під час Другої світової війни.

Ви тут: Home News and Events Пам’ятаємо – Перемагаємо!