Перспективи співпраці

   11 квітня 2018 року у Черкаській обласній державній адміністрації відбувся семінар, присвячений 25-річчю Академії будівництва України. Тема семінару «Актуальні питання проектної діяльності в контексті проходження комплексної експертизи проектів будівництва» зумовила широке коло учасників: керівників, науковців, виробничників, представників вищих навчальних закладів.
 Директор Черкаського художньо-технічного коледжу Серватинський М.М. був серед тих учасників форуму, чий внесок у розвиток галузі був відзначений Почесною грамотою.
   Коледж презентував виставку дипломних робіт студентів відділення архітектури і мистецтва.
Надали урочистості та створили святковий великодній настрій твори студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»: писанкові арт-об’єкти, вишите декоративне панно «Героям – Слава», рушники, ікони, живопис на склі та композиції в техніці холодного батику.
  Але переважну більшість склали проекти та макети студентів спеціальностей «Архітектура і містобудування», «Дизайн». У своїх роботах молодь звертається до актуальних тем, пов’язаних із рідним містом: проект мікрорайону, проекти готелів, дитячих садочків, планування і благоустрій приватних ділянок; ними розроблено стартапи підземного переходу у місті Черкасах та спа-салону у пляжній зоні, проекти різноманітних кафе.
   Гості форуму із зацікавленням оглянули виставку та залишили записи про свої враження у книзі відгуків:
  «Природа – для людини, і якщо вона її зберігає, то переносить красу в архітектуру або будь-який інший витвір. Нехай ціна Божої ласки завжди нами зберігається. Нехай більше буде таких розумничків у нашій Державі, а їх Бог завжди благословляє».
Митрополит Сафроній,
благодатніший Черкаського округу протоієрей Сергій
«Черкаський художньо-технічний коледж – колиска талантів. Про це свідчить виставка цікавих робіт. Хай Вам щастить».
Кондратський Л. С., архітектор
«Рівень виставки засвідчує про прекрасну підготовку та втілює надії на розвиток навчання, яке спонукає до розвитку галузі. Будівництво – запорука досягнень добробуту та створення передумов для розвитку економіки України».
З вдячністю, Назаренко І. І., Президент Академії Будівництва України
Вражений від чудових архітектурних робіт, виконаних студентами Черкаського художньо-технічного коледжу. Закликаю до співпраці та обміну досвідом».
Ю. І. Калашник, архітектор
Про зацікавленість у співпраці з коледжем вели мову головний архітектор Черкаської обласної державної адміністрації Дмитренко В.І., Президент Академії Будівництва України Назаренко І.І., директор Науково-технічного центру Академії Будівництва України Перегінець І.І., архітектори та приватні підприємці міста.
На адресу коледжу звучали побажання подальшого зростання та успіхів талановитим студентам.

Ви тут: Home News and Events Перспективи співпраці