Черкаський художньо-технічний коледж

Всеукраїнський тиждень права в ЧХТК

День прав людини - Міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Загальної декларації прав людини у 1948 році. Загальна декларація прав людини - перший Міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.
   12 грудня у рамках Всеукраїнського тижня права викладачами Шпак І.Г. , Чепурною А.О. та студентами першого курсу груп МС-12/17, МС- 16/19 був проведений круглий стіл на тему «Права та свободи людини і громадянина». Захід мав на меті підвищити рівень правової культури студентів та поглибити знання студентів про їх права та свободи, зазначені в Загальній декларації прав людини та Конституції України.
   Учасники круглого столу обговорили основні права людини та їх забезпечення в Україні та світі. Предметом особливої уваги викладачів і студентів стали проблеми гарантування права на освіту, забезпечення свободи слова, совісті та віросповідання, охорони права інтелектуальної власності та захист прав студентів у разі їх порушення.
   Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права пройшов конкурс плакатів «Мої права». Учасники конкурсу продемонстрували свої знання щодо Конвенції ООН про права дитини та відобразили їх у своїх роботах.
   Переможцями та призерами конкурсу плакатів журі визначило: І місце – МС-32/37, МС-31/35; ІІ місце – МС-38, МС-11/14; ІІІ місце – МС-22, МС-18, МС-27.
    Кожен громадянин України повинен знати свої права й обов’язки, а також поважати права та свободи інших людей, усвідомлювати ступінь важливості дотримання принципу верховенства Права та Закону в державі.

Ви тут: Home News and Events Всеукраїнський тиждень права в ЧХТК