День відкритих дверей

Можливості для інтелектуального та творчого розвитку

У коледжі працює  «Арт-студія», де студенти вивчають інтер’єрний скетчинг, комп’ютерну графіку, техніки дизайнерського хенд-мейду. У позаурочний час можна відвідати вечірній рисунок, розвивати творчі здібності на заняттях літературно-художнього театру або займатися вокалом. Для тих, хто любить спорт, працюють секції з волейболу, баскетболу, міні-футболу, настільного тенісу, шахів.

Якщо Ви хочете краще вивчити англійську мову, говорити вільно – до послуг студентів гуртки розмовної англійської мови. Це надасть Вам мобільності у міжнародному освітньому просторі.

Студенти коледжу є учасниками та переможцями численних міжнародних всеукраїнських та регіональних олімпіад, конкурсів, турнірів, виставок. Допитливість та креативність відкривають їм нові можливості для самореалізації, дозволяють завжди бути учасниками інтегративних процесів у сферах науки, освіти і виробництва.

Дозвілля – могутній засіб вияву талантів та підтримки обдарувань. В процесі  навчання наші студенти стають хорошими спортсменами, вокалістами, акторами, волонтерами та громадськими діячами.

Традиційно в нашому коледжі проходять такі заходи: посвята у студенти, «Міс та Містер коледж», хелловін, вечори відпочинку, флешмоби, конкурси. Заходи проводяться з ініціативи органів студентського самоврядування, які об’єднують творчих, креативних, соціально активних представників груп.

Головне наше завдання – це формування творчої, всебічно розвиненої особистості, людини, яка вміє жити та реалізовуватися в суспільстві.